Proškolený pracovník - spokojený zákazník, aneb zvyšování odborných znalostí v poskytování sociálních služeb v Domově pro seniory Krnov

01. 12. 2013
Registrační číslo: CZ.1.04/3.1.03/A7.00159
Název projektu:  Proškolený pracovník - spokojený zákazník, aneb zvyšování odborných znalostí v poskytování sociálních služeb v Domově pro seniory Krnov
Přidělená dotace: 1 307 440,00 Kč
Doba realizace: 1.12.2013 – 30.4.2015
Více na www.esfcr.cz

Projekt "Proškolený pracovník - spokojený zákazník, aneb zvyšování odborných znalostí v poskytování sociálních služeb v Domově pro seniory Krnov" byl, jak již název napovídá, zaměřen na zvyšování odborné kvalifikace pracovníků v sociálních oblastech v Domově pro seniory Krnov, a to s cílem pozvednout celkovou úroveň poskytovaných služeb, ale i motivovat vlastní zaměstnance do další činnosti, zastavit nebo alespoň zpomalit nástup syndromu vyhoření, ale hlavně, přes vzdělané zaměstnance, umožnit klientům důstojné stáři.

V rámci projektu bylo prostřednictvím tří klíčových aktivit:

KA1 - osobnostní dovednosti
KA2 - odborné vzdělávání při práci se seniory
KA3 - vzdělávání v legislativních oblastech
V realizovaných vzdělávacích kurzech bylo podpořeno celkem 72 zaměstnanců. Původně bylo plánováno proškolení 58 zaměstnanců, cíl projektu tak byl splněn nad očekávání.

Veškeré kurzy byly akreditovány MPSV, jejichž nositeli byli dodavatelé projektu. Celý projekt byl v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o sociálních službách, projekt rovněž koresponduje se strategií Moravskoslezského kraje.
top